KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14222068
nr 1422 2068
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Stockholm. Signerad, akvarell, bladets mått: 14x19, yttermått inklusive ram: 41x34 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:55:40
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm